Multimode koppeling LC-LC duplex met metalen behuizing

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-83016

Productspecificaties:

  • Glasvezel soort: Multimode
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • Glasvezel type: Duplex
  • Kleur: Metaal
  • Materiaal behuizing: Multimode
  • Soort bevestiging: Schroeven/Snap-in

Product Specificaties

SKU
GV-83016
Kleur
Metaal
Glasvezel type
Duplex
Glasvezel soort
Multimode
Glasvezel APC versie
Nee
Glasvezel aansluiting 1
LC
Glasvezel aansluiting 2
LC
Keystone koppeling
Nee
Laat uw eigen review achter!
U reviewt:Multimode koppeling LC-LC duplex met metalen behuizing
U beoordeelt: