OM3 19" patchpaneel LC duplex 24 poorts uitschuifbaar lichtgrijs

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-102129-24

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: Multimode 50/125
  • Categorie: OM3
  • Hoogte 1U
  • Connector 1: LC
  • Glasvezel type: Duplex
  • Kleur koppeling: Turquise
  • Aantal poorten: 24
  • Uitvoering: Gemonteerd uitschuifbaar

Product Specificaties

SKU
GV-102129-24
Kleur
Lichtgrijs
Glasvezel type
Duplex
Glasvezel soort
Multimode 50/125
Glasvezel categorie
OM3
Glasvezel APC versie
Nee
Glasvezel aansluiting 1
LC
Aantal poorten
24
Patchpaneel uitvoering
Gemonteerd uitschuifbaar
Hoogte in U
1U
Kleur koppeling
Turquoise
Laat uw eigen review achter!
U reviewt:OM3 19" patchpaneel LC duplex 24 poorts uitschuifbaar lichtgrijs
U beoordeelt: