OM3 19" patchpaneel ST duplex 12 poorts vast lichtgrijs

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-92135-12

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: Multimode 50/125
  • Categorie: OM3
  • Hoogte: 1U
  • Connector 1: ST
  • Glasvezel type: Duplex
  • Kleur koppeling: Beige
  • Aantal poorten: 12
  • Uitvoering: Gemonteerd vast

Product Specificaties

SKU
GV-92135-12
Kleur
Lichtgrijs
Glasvezel type
Duplex
Glasvezel soort
Multimode 50/125
Glasvezel categorie
OM3
Glasvezel APC versie
Nee
Glasvezel aansluiting 1
ST
Aantal poorten
12
Patchpaneel uitvoering
Gemonteerd vast
Hoogte in U
1U
Kleur koppeling
Beige