OS2 duplex glasvezel kabel E2000/APC-LC/APC 3m

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-42603

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: Singlemode 9/125
  • Categorie: OS2
  • Lengte: 3m
  • Connector 1: E2000/APC
  • Connector 2: LC/APC
  • Aantal vezels: 2
  • Kabel type: Duplex
  • Kleur: Geel
  • Vlamvertragend volgens EN 50265-2-1
  • Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3

Product Specificaties

SKU
GV-42603
Kleur
Geel
Lengte
3m
Glasvezel type
Duplex
Glasvezel soort
Singlemode 9/125
Glasvezel categorie
OS2
Glasvezel APC versie
Ja
Glasvezel aansluiting 1
E2000/APC
Glasvezel aansluiting 2
LC/APC
Laat uw eigen review achter!
U reviewt:OS2 duplex glasvezel kabel E2000/APC-LC/APC 3m
U beoordeelt: