OS2 glasvezel pigtail geel E2000/APC - 12 stuks

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-54392

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: Singlemode 9/125
  • Categorie: OS2
  • Lengte: 2m
  • Connector 1: E2000/APC
  • Aantal pigtails: 12 in de kleur geel
  • Kabel type: Simplex

Product Specificaties

SKU
GV-54392
Kleur
Geel
Lengte
2m
Glasvezel type
Simplex
Glasvezel soort
Singlemode 9/125
Glasvezel categorie
OS2
Glasvezel APC versie
Ja
Glasvezel aansluiting 1
E2000/APC
Laat uw eigen review achter!
U reviewt:OS2 glasvezel pigtail geel E2000/APC - 12 stuks
U beoordeelt: