Multimode keystone koppeling SC-SC simplex paars

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-71043

Productspecificaties:

  • Glasvezel soort: Multimode
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • Glasvezel type: Simplex
  • Kleur: Paars
  • Materiaal behuizing: Kunststof
  • Soort bevestiging: Snap-in
  • Door middel van de keystone adapter kan deze koppeling in ieder patchpaneel worden gemonteerd

Product Specificaties

SKU
GV-71043
Kleur
Paars
Glasvezel type
Simplex
Glasvezel soort
Multimode
Glasvezel APC versie
Nee
Glasvezel aansluiting 1
SC
Glasvezel aansluiting 2
SC
Keystone koppeling
Ja
Laat uw eigen review achter!
U reviewt:Multimode keystone koppeling SC-SC simplex paars
U beoordeelt: