Multimode koppeling ST-ST duplex met metalen behuizing

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-83066

Productspecificaties:

  • Glasvezel soort: Multimode
  • Connector 1: ST
  • Connector 2: ST
  • Glasvezel type: Duplex
  • Kleur: Metaal
  • Materiaal behuizing: Metaal
  • Soort bevestiging: Schroeven/Snap-in
Gerelateerde blogartikelen (3)

Product Specificaties

SKU
GV-83066
Kleur
Metaal
Glasvezel type
Duplex
Glasvezel soort
Multimode
Glasvezel APC versie
Nee
Glasvezel aansluiting 1
ST
Glasvezel aansluiting 2
ST
Keystone koppeling
Nee