SFP (mini-GBIC) LC module singlemode TX1490/RX1310nm 40Km

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-1312295-40

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: 9/125 singlemode
  • Connector: LC
  • Golflengte: TX1490/RX1310nm
  • Vezeloptische afstand: 40Km
  • Datasnelheid: 1GIG
  • Let op: 1 module wordt geleverd. Voor de juiste werking heeft u ook het equivalent nodig te weten GV-1312293-40

Let op: Deze SFP module is enkel geschikt voor een Zyxel ethernet switch voorzien van een SFP module slot. Gebruikt u een ethernet switch van een ander merk? Neemt u dan even contact met ons op. Wij kijken graag voor u na of de SFP module compatibel is.

Gerelateerde blogartikelen (1)

Product Specificaties

SKU
GV-1312295-40
Datasnelheid
1 Gbps
Glasvezel type
Simplex
Glasvezel soort
Singlemode 9/125
Glasvezel aansluiting 1
LC
Vezeloptische afstand
40Km
Golflengte
TX1490/RX1310nm
Laat uw eigen review achter!
U reviewt:SFP (mini-GBIC) LC module singlemode TX1490/RX1310nm 40Km
U beoordeelt:
  • Welke SFP(+) module moet ik kiezen?

    Welke SFP(+) module moet ik kiezen?

    Wanneer er geconstateerd wordt dat er een lange afstand overbrugt dient te worden om een netwerkverbinding te realiseren, voldoet in de meeste gevallen een UTP-kabel niet meer. Indien dit het geval is kan een glasvezel verbinding de juiste oplossing zijn. Om een glasvezel verbinding op te zetten dient er rekening gehouden te worden met een aantal factoren. Uiteindelijk zal ook de vraag ontstaan: Welke SFP(+) module moet ik kiezen? Wij leggen het graag uit.

    Lees verder