Singlemode koppeling LC-LC duplex groen

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-84015

Productspecificaties:

  • Glasvezel soort: Singlemode
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • Glasvezel type: Duplex
  • Kleur: Groen
  • Materiaal behuizing: Kunststof
  • Soort bevestiging: Schroeven/Snap-in

Product Specificaties

SKU
GV-84015
Kleur
Groen
Glasvezel type
Duplex
Glasvezel soort
Singlemode
Glasvezel APC versie
Nee
Glasvezel aansluiting 1
LC
Glasvezel aansluiting 2
LC
Keystone koppeling
Nee
Laat uw eigen review achter!
U reviewt:Singlemode koppeling LC-LC duplex groen
U beoordeelt: